Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Ortaş Cam Balkon & Kış Bahçesi İstemleri 1999 yılında pencere, kapı sektöründe imalat ve montaja başlamıştır.

İlerleyen yıllarda sektörün doyumuyla yapılan ar-ge çalışmaları neticesinde ekonomiyle ve aynı zamanda inşaat sektöründeki köklü değişiklikle beraber insanların yaşam alanları da değişmeye başladı.

Örneğin, balkonların çamaşırlık, ardiye vb. kullanılması yerine dört mevsim fark etmeksizin günün yorgunluğunu atmak misafir ağırlamak, sigara çay, kahve, içmek için ( sigara ya karşıyız ) evin dört duvarı haricin de manzara eşliğinde katlanır camlar ya da sürme sistem camlar ile farklı seçenekler sunulmuştur.

Bu değişimle beraber siz Değerli Müşterilerimize ve bu sektöre daha iyi hizmet verebilmek için 2004 yılında yeniden bir yapılanmaya giderek profesyonel satış – Montaj ve montaj sonrası servis ekibimiz ile beraber Cam Balkon & Kış Bahçesi sistemlerine geçiş yaptık.

Yeni düzenlenen sigara yasağıyla beraber Cafe, Bar, Restoran gibi işletme ve Eğlence merkezlerinde alternatif çözüm olan Açılır Cam Tavan / Polikarbon / Sandviç Panel Tavan / ve Maliyeti diğerlerinden uygun olan Açılır Kumandalı Tente sistemleriyle ilgili geniş bir yelpazeye sahip olan Ortaş Cam Balkon & Kış Bahçesi sistemleri Müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır ve halen bu sektörde deneyimlerimizi artırarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ülkemizin Birçok ilin de (İstanbul, Tekirdağ, Balıkesir, Antalya, Samsun, Zonguldak) ve Yurtdışı olarak ( Bulgaristan, Moskova, Ukrayna, İran, Kıbrıs) gibi ülkelerde satış ve montajlarımızı devam ettirmekteyiz.

ORTAŞ CAM BALKON & KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ